Tydzień w tydzień przyglądamy się co nowego może nas spotkać w ofertach wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Tym razem przyglądamy się co ciekawego możemy znaleźć w ofercie jednego z największych operatorów w kraju – sieci T-Mobile.

T-Mobile bierze 99% na siebie

Jeśli przeniesiesz swój numer do sieci T-Mobile to przez pierwsze sześć miesięcy operator zapłaci za Ciebie dziewięćdziesiąt dziewięć procent abonamentu, a Tobie zostanie do zapłaty jedynie symboliczna złotówka. Wierz najtańszy pakiet o wartości siedemdziesięciu złotych z rozmowami i wiadomościami SMS bez limitu, a przy umowie na dwadzieścia cztery miesiące otrzymasz pięć gigabajtów internetu miesięcznie. W pakiecie za osiemdziesiąt złotych będzie to dziesięć gigabajtów, a w pakiecie za sto złotych internet będzie kompletnie nielimitowany. We wszystkich przypadkach pierwsze pół roku płacisz jedynie złotówkę miesięcznie. Do abonamentu możesz dobrać smartfon w okazyjnej cenie. Niektóre modele zaczynają się również od symbolicznego jednego złotego.

Super loteria dla klientów T-Mobile i Heyah

Jeżeli jesteś lub planujesz zostać abonentem lub klientem sieci T-Mobile lub Heyah i Tu Biedronka to możesz wziąć w super loterii, w której do wygrania są bardzo ciekawe i ekskluzywne nagrody. Zgłoś udział wysyłają SMS o treści ZGODA na bezpłatny numer 8060 i weź udział w losowaniu. Każde pięć złotych doładowania telefonu na kartę to jeden los. Im więcej masz losów tym większa szansa na wygranie nagrody głównej lub jednej z nagród dodatkowych. W puli mamy cztery samochody BMW 316i, czterdzieści telewizorów Samsung Smart TV, dwieście czterdzieści tabletów Lenovo YOGA Tab 3 Pro LTE, dwieście smartfonów Samsung GALAXY S6, sześćset telefonów HTC Desire 825, oraz sto dwadzieścia pięć zegarków Samsung Gear S3.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]