Co weekend przygotowujemy raport prezentujący wybrane najciekawsze elementy oferty operatorów komórkowych w Polsce. Dzisiaj na swoje celowniki bierzemy ofertę T-Mobile.

Bonusy za rejestrację

Zgodnie z wymogiem najnowszej ustawy związanej z telefonami komórkowymi na początku przyszłego roku wszystkie numery telefonów na kartę muszą zostać zarejestrowane na dane właściciela. Okazuje się jednak, że ten obowiązek jest opłacalny, ponieważ operatorzy prześcigają się w ofertach bonusowych by zachęcić do rejestracji jak największą grupę użytkowników.

Zasady są proste. Sprawdź czy twój numer jest już zarejestrowany za pomocą numeru *100#. Jeśli numer nie jest zarejestrowany masz do dyspozycji kilka opcji. Rejestracja online: za pomocą konta bankowego lub wizyty kuriera lub rejestracja w jednym z setek punktów w całej Polsce. Po otrzymaniu informacji o rejestracji aktywuj swoje bonusy. Wyślij wiadomość SMS o treści TAK pod numer 80575. W zamian zyskasz 10 gigabajtów internetu co miesiąc nawet przez rok.                Nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci na 30 dni. Dodatkowo otrzymaj za każdym razem podwójne doładowanie, oraz darmowe rozmowy i SMS-y wewnątrz T-Mobile.

Loteria dla rejestrujących

Dodatkową zachętą do rejestracji jest możliwość wzięcia udziału w wielkiej Super Loterii organizowanej wspólnie przez T-Mobile i Heyah. Aby wziąć w niej udział wyślij SMS-a o treści ZGODA na numer 8060. Każde pięć złotych doładowania dla zarejestrowanego numeru na kartę to jeden los w loterii. Losowania odbywają się co miesiąc. Im więcej masz losów tym większa szansa na wgraną. W puli nagród znajdują się samochody BMW Serii 3, telewizory, smartfony, tablety i zegarki znanych marek. Dodatkowo możesz otrzymać darmowe pakiety danych, nielimitowane rozmowy i wydłużenie czasu ważności konta nawet o rok.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]