W tym artykule przyglądamy się najciekawszym wycinkom z oferty operatora spod znaku fioletowej litery T. Opowiemy o bonusach wynikających z rejestracji numeru oraz promocji na podwójne doładowania. Zapraszamy do lektury.

Warto przenieść numer na kartę do T-Mobile

Operator T-Mobile kusi nas różnymi bonusami abyśmy przenieśli nasz numer do ich oferty na kartę. Pośród korzyści wynikających z przeniesienia numeru wyróżniamy nielimitowany internet w SuperSieci przez 3 miesiące, a  potem 10 GB ważne 30 dni. Nielimitowane rozmowy do wszystkich na numery komórkowe i stacjonarne i nielimitowane SMS-y na numery komórkowe. A to wszystko przy doładowaniach miesięcznych za jedyne dwadzieścia pięć złotych.

Podwójne doładowania w T-Mobile na kartę

T-Mobile podwaja wszystkie doładowania. Po doładowaniu telefonu nasze konto powiększa się o kwotę, którą zapłaciliśmy, oraz dodatkowe „Super złotówki” o tej samej wartość. W zależności od kwoty są one ważne od pięciu (dla doładowania za 5-9 złotych) do 100 lub 183 dni(pierwsza opcja w przypadku taryfy Fri w T-Mobile, druga dla pozostałych taryf T-Mobile na kartę) w przypadku doładowania za kwotę pomiędzy pięćdziesiąt, a pięćset złotych.

Rejestracja numeru na kartę – bonusy

Podobnie jak w przypadku pozostałych operatorów, również i T-Mobile kusi nas bonusami byśmy jak najszybciej zarejestrowali numer telefonu na kartę. Rejestracji możemy dokonać w salonie, u partnerów lub przez internet. Promocyjne bonusy aktywujemy  odsyłając SMS o treści TAK na 80575 w odpowiedzi na wiadomość informującą o sukcesie przy rejestracji numeru. Odbieramy bonusy: za każde doładowanie za co najmniej 25 złotych otrzymamy 10 gigabajtów internetu na trzydzieści dni (możemy skorzystać z promocji przez 12 kolejnych doładowań). Dodatkowo już po pierwszym doładowaniu za 25 zł możemy rozmawiać ze wszystkimi bez limitów przez 30 dni.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]