Orange, operator z pomarańczowym logiem, może pochwalić się rosnącą ilością Klientów. Wszystko za sprawą niecodziennych promocji i bonusów jakie może nam zaoferować. Niedawno po raz kolejny zaskoczyli swoich odbiorców i zaoferowali kupno drugiego telefonu bez jakiegokolwiek oprocentowania, bez abonamentu. Jest nam powszechnie wiadomo, iż ceny aparatów komórkowych, są znacznie większe, gdy decydujemy się na ich kupno w telekomach. Dlatego też takowa promocja wywołała jeszcze większe zdziwienie.

Jakie jest działanie telekomów?

Otóż oferty, które możemy znaleźć w telekomach są bardzo powszechne. Dotyczą one głównie, jedynie abonamentów bez telefonu. To natomiast idealnie sprawdza się w przypadku, kiedy osoby zdecydowane, chcą kupić dokładnie taki smartfon, jaki jest im potrzebny. Nie ma co ukrywać, że często telefony, które dostajemy wraz z abonamentem są o wiele droższe, niż gdybyśmy kupili je na rynku wolnym. Zdarza się również, że niektóre modele są zbliżone do siebie cenowo zarówno u operatorów jak i dystrybutorów. W takim przypadku nie ma co kombinować i wydawać oszczędności na kupno telefonu, który możemy na spokojnie spłacić w co miesięcznych ratach. Będzie to korzystniejsze rozwiązanie.

Dostępność smartfonów w ofercie Orange

Operator Orange może pochwalić się szeroką ofertą telefonów komórkowych. Faktem jest, iż modeli jest sporo i każdy z klientów niezależnie od wielkości swojej kieszeni, może taki nabyć. Weźmy na przykład Samsunga Galaxy S9. To pierwszy smartfon, który możemy dostać w sieci Orange. Telefon kosztuje 2980 złotych co możemy rozłożyć na 20 dogodnych rat po 149 złotych. Samsung Galaxy S9 to pierwsze, miłe zaskoczenie, gdyż w internetowych sklepach kosztuje on około 3 600 złotych. Galaxy S9 to nie wyjątek, również model S9+, którego obecnie cena rynkowa wynosi około 4 000 złotych jest dostępny w niższej cenie. Biorąc telefon w Orange spłacimy go już po 20 ratach płacąc miesięcznie jedynie 174 złotych, co daje finalną kwotę w wysokości 3 480 złotych.

Gdzie znajduje się haczyk w przypadku nieco droższego telefonu? Do dziś nic o tym nie wiadomo. Jeden z telefonów z wyższej półki, jakim jest iPhone X 64 jest już do kupienia w sieci Orange. Jego finalny koszt to 4 829 złotych, dzieląc to na 20 rat wychodzi nam 241,45 złotych miesięcznie, gdzie w przypadku Apple zapłacimy 4 979 złotych.

Kto może skorzystać z niesamowitej oferty?

Przede wszystkim, aby dołączyć do grona szczęśliwców, którzy zakupią swój telefon, musimy być abonentem firmy Orange. Chcąc posiadać nowy telefon, nie musimy martwić się o obecną umowę. Nie czekamy do jej końca. Często, wielu z nas gubi swój telefon tu również nie ma problemu. Teraz możemy kupić całkiem nowy telefon w lepszej cenie.

Warto wspomnieć, że Orange nie jest jedyna firmą, która zdecydowała się na tańsze ceny swoich telefonów. Zarówno Play jak i T-Mobile zaoferowali korzystne promocje dla swoich abonentów. Porównując ceny całej trójki, trzeba przyznać, że najbardziej opłacalną z nich jest oferta pomarańczowej sieć- Orange.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]