Oferta internetowa w Orange

Operator sieci Orange, oprócz standardowej oferty dotyczącej sieci komórkowej i telefonów, umożliwia nam również zakup usług dotyczących telewizji oraz Internetu. Jeśli chodzi o Internet, mamy tutaj dwie opcje do wyboru, Internet mobilny lub Internet domowy. Tylko od nas zależy, którą opcję wybierzmy. Z całą pewnością, nie bez znaczenia jest fakt, gdzie najczęściej będziemy z tego Internetu korzystać. Każda z opcji, jak chyba wszystko, ma bowiem swoje plusy i minusy. Warto więc zastanowić się nad wyborem.

Internet mobilny

Jeżeli zdecydujemy, że bardziej odpowiedzi dla naszych potrzeb będzie internet mobilny i to właśnie na ten rodzaj chcemy się zdecydować, będzie nas czekał jeszcze jeden, kolejny wybór. Sieć Orange w swojej ofercie posiada bowiem aż trzy opcje internetu mobilnego do wyboru. Pierwsza z nich to „Internet Mobilny Podstawowy”. Jego cena to zaledwie 9,99 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymujemy pakiet 10 GB danych na konto (w tym 0,65 GB w UE); zapasowy pakiet danych na konto – 10 GB za 10 zł naliczane automatycznie. Internet po wykorzystaniu pakietów ogranicza prędkości do 1 Mb/s. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 19,99 zł. Kolejną opcją jest „Internet Mobilny Optymalny”. Cena wynosi 39,99 zł miesięcznie. Opcja ta zawiera w sobie: pakiet 50 GB danych na konto ((w tym 2,58 GB w UE); zapasowy pakiet danych na konto – 10 GB za 10 zł naliczane automatycznie. Internet po wykorzystaniu pakietów ogranicza prędkości do 1 Mb/s. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 19,99 zł. Ostatnia opcja, najdroższa, ta „Internet Domowy 4G” kosztuje 69,99 zł miesięcznie. Otrzymamy tutaj: łączny pakiet danych – 250 GB dostępne w strefie domowej z pełną prędkością, w tym 100 GB dostępne również poza strefą domową i współdzielone na konto; internet po wykorzystaniu pakietów ogranicza prędkości w strefie domowej do 1 Mb/s, poza strefą domową do 16 kb/s; szczęśliwe godziny – transfer w nocy w godz. 0:00 – 8:00 nie pomniejsza dostępnych pakietów danych. Wyznaczenie strefy domowej następuje automatycznie przy pierwszym połączeniu z internetem, zmiana strefy płatna 10 zł. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł. Do wszystkich prezentowanych opcji mamy możliwość doboru urządzenia (ale nie jest to koniecznością).

Internet domowy

Tutaj, podobnie jak miało to miejsce w przypadku internetu mobilnego, mamy do wyboru 3 opcje.

Pierwsza z nich to internet domowy do 100 Mb/s. Koszt to 39,99 zł miesięcznie, a od 13 miesiąca 69,99 zł miesięcznie. Prędkość pobierania wynosi, jak sama nazwa wskazuje do 100 Mb/s, natomiast prędkość wysyłania do 10 Mb/s. Druga opcja to internet domowy do 300 Mb/s. Jego cena to 49,99 zł miesięcznie, a od 13 miesiąca 79,99 zł miesięcznie. Prędkość pobierania wynosi do 300 Mb/s, natomiast wysyłania do 30Mb/s. Ostatnia opcja to internet domowy do 1Gb/s. Koszt to 69,99 zł miesięcznie, a od 13 miesiąca 99,99 zł miesięcznie. Prędkość pobierania wynosi do 1 Gb/s, natomiast prędkość wysyłania do 100 Mb/s.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]