Oferta T-mobile abonament dla stałych klientów

Tak zwany różowy operator, czyli T-mobile, już na wstępie ma ciekawą ofertę dla klientów. Zapewnia ogromny wybór, świetne telefony oraz rozmowy, SMS-y i Internet bez limitu. Jak się jednak okazuje, stali klienci mogą liczyć na jeszcze większe korzyści. Lojalność jest opłacalna dla obu stron! Z tego względu sieć postanowiła zadbać o tych, którzy chcą dalej korzystać z jej usług. Warto więc zastanowić się i przedłużyć umowę z operatorem. Z całą pewnością można na tym skorzystać.

Standardowa oferta abonamentowa

Standardowa oferta abonamentowa T-moblie jest bardzo szeroka. Operator ma do wyboru umowy na 24 lub 36 miesięcy w wielu wariantach, z telefonami lub bez. Opcja dwuletnia jest dostępna w następujących cenach: 55 zł, 65 zł, 75 zł, 85 zł, 95 zł, 105 zł, 115 zł, 125 zł, 145 zł, 165 zł i 185 zł. Ogólnie dostępnych jest aż 18 wersji. Wszystkie oferują brak limitu na rozmowy na numery komórkowe/stacjonarne w Polsce oraz w roamingu w UE, a także SMS-y i MMS-y.

Największą różnicą w poszczególnych umowach jest liczba GB. W kolejnych przedziałach cenowych można wybrać wersję: XS – 3 GB, S – 8 GB lub M – brak limitu. Jeśli wykupi się lepszą opcję w tej samej cenie, można dostać droższy, nowszy telefon. Wszystkie abonamenty od 115 zł w górę zapewniają nieograniczony dostęp do Internetu. W przypadku opcji 3 i 8 GB po wykorzystaniu pakietu prędkość transmisji danych mocno spada (do 1MB/s) i działa w ten sposób już do końca cyklu rozliczeniowego.

Umowy na 36 miesięcy mają takie same ceny i również są dostępne w wersjach z różną liczbą GB. W większości przypadków oferują jednak więcej Internetu. Decydując się na taką opcję można taniej kupić lepsze telefony, ponieważ ich wartość jest rozłożona na więcej rat. Dostępnych jest 13 wariantów. Ich cena ma głównie wpływ na to, ile trzeba zapłacić za smartfona.

Korzyści dla stałych klientów

Dla stałych klientów T-mobile przygotowało specjalne promocje. Ceny abonamentu są znacznie niższe niż w przypadku standardowej oferty. Oprócz tego, telefony są również dostępne w lepszych stawkach, a do wyboru są nowocześniejsze modele. Szczegółową ofertę dla osób, które mają możliwość przedłużenia umowy, można zobaczyć po wejściu na stronę internetową operatora i wpisaniu swojego numeru telefonu. Po zalogowaniu się na swoje konto uzyska się dostęp do oferty indywidualnej. Wszystkie warianty są szczegółowo opisane. Dodatkowo można przejrzeć cennik proponowanych smartfonów oraz sprawdzić dokładne warunki umowy. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, dlatego warto zwrócić na nie uwagę. Jeśli dana opcja się spodoba, można ją wykupić za pomocą kilku kliknięć.

T-mobile oferta dla przedłużających umowę jest tym lepsza, im dłużej jest się klientem tego operatora. Co więcej, jeśli posiada się jeszcze jakąś dodatkową usługę w tej sieci (internet mobilny lub internet/telefon stacjonarny), można uzyskać rabat w ramach Super Zestawu. W ten sposób abonament na smartfona będzie kosztował 10 zł mniej! Dla każdego klienta dodatkowe korzyści są przygotowywane indywidualnie, dlatego by je poznać, trzeba po prostu samemu sprawdzić, co przygotował operator.

Oferta T-mobile dla przedłużających umowę 2020

Jeśli jest się już zadowolonym z jednej sieci, po co ją zmieniać? Oferta T-mobile dla stałych klientów jest pod pewnymi względami nawet jeszcze lepsza niż dla nowych osób. Przede wszystkim, można uzyskać niższą cenę abonamentu, a także kody rabatowe na smartfona – od 50 do 350 zł! Przedłużający umowę zazwyczaj mogą także wybierać spośród droższych modeli, nawet najświeższych nowinek na rynku. W ten sposób można zdecydować się na świetny, nowoczesny sprzęt, który będzie się stopniowo spłacać wraz z opłatą abonamentową. Taka opcja jest bardzo opłacalna i wygodna. Większość klientów ma także oferowany brak limitu danych na Internet komórkowy, a wszystkie warianty zawierają nielimitowane rozmowy oraz SMS-y/MMS-y.

Telefony w T-mobile na przedłużenie umowy

Telefony w T mobile na przedłużenie umowy mają bardzo przystępne ceny. Sprawdzając, co operator ma do zaoferowania, można wygodnie przejrzeć spis dostępnych modeli. Świetne smartfony kosztują w tej opcji już nawet tylko 9 zł! Do wyboru są najpopularniejsze produkty takich marek jak: Huawei, Samsung, Nokia, Motorola, Xiaomi, Apple czy Oppo. Zamiast telefonu da się kupić także smartwatche. Ciekawą opcją są też zestawy, w których można dostać dwa telefony lub dodatkowo słuchawki wireless, zegarek czy smartband.

T-mobile oferuje np. Apple iPhone 11 64GB nawet za jedyne 149 zł czy Xiomi Redmi Note 9 Pro za 119 zł. Przy tym gwarantuje darmową dostawę kurierską pod wskazany adres. By przedłużyć umowę nie trzeba wcale wychodzić z domu! Wszystkie formalności da się łatwo dopełnić przez Internet, 7 dni w tygodniu. W razie czego w ciągu 14 dni można zwrócić zamówienie.

Rabaty na internet mobilny w T-mobile Polska dla klientów indywidualnych

Internet mobilny jest niezwykle przydatny w podróży i nie tylko. Nowi klienci mają do wyboru umowy na 6, 12 lub 24 miesiące, z routerem/modelem albo tabletem lub komputerem (z dostępnym wariantem na 36 miesięcy). W pierwszym przypadku wszystkie opcje kosztują po 29 zł i gwarantują 30 GB Internetu (im dłuższa umowa, tym lepszy sprzęt można wybrać). Warianty z tabletem lub komputerem są dostępne tylko na 24 miesiące, dają 50 GB i kosztują 49, 69 i 99 zł – do każdego przedziału przypisane są droższe, nowocześniejsze urządzenia do wyboru.

Osoby przedłużające umowę na smartfona lub internet mobilny otrzymują korzystne rabaty na sprzęt i nie tylko. Klienci posiadający już telefon w sieci T-mobile mogą dodatkowo dokupić modem w promocyjnej cenie. Co więcej, uzyskają wtedy rabat na abonament w wysokości 10 zł. Łącząc ze sobą różne usługi T-mobile można liczyć na dodatkowe korzyści – tym bardziej, gdy już od lat jest się lojalnym wobec tego operatora.

Oceń wpis!
[Ocen: 5 Średnia: 3.6]