Oferta T Mobile na abonament

Przeszukując Internet w poszukiwaniu jakiejś ciekawej oferty telefonu na abonament można  natknąć się często na dosyć pochlebne opinie użytkowników t mobile. W związku z czym w niniejszym artykule postaram się nieco przybliżyć ofertę tego jednego z największych gigantów wśród operatorów sieci komórkowych na polskim rynku.

Dla nowych klientów pakiety w T mobile wydają się być bardzo interesujące. Sieć proponuje kilka wariantów cenowych zarówno w wersji z telefonem jak i bez.

Dla przykładu Oferta nazwana dla usystematyzowania T1 dla najmniej wymagających użytkowników przedstawia się w sposób następujący: Rozmowy na telefony stacjonarne i komórkowe bez limitu, sms-y i mms-y za 20 groszy i Internet w podstawie pakietu w postaci 5 gigabajtów – to wszystko już za niecałe sześćdziesiąt złotych miesięcznie. Przy czym t mobile proponuje bardzo fajne rozwiązanie mianowicie umowa na 24 miesiące, z czego pierwsze sześć miesięcy abonament wynosi oszałamiającą kwotę jednej złotówki miesięcznie.

Dla nieco bardziej wymagających klientów sieć dobrała ofertę nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci, dotyczy to połączeń zarówno na telefony stacjonarne oraz na komórki, ponadto we wspomnianym pakiecie T2 mamy już możliwość wysyłania sms-ów bez żadnych ograniczeń oraz możliwość skorzystania z 10 gigabajtów Internetu w telefonie. Gdyby jednak tego było mało takie aplikacje jak Tidal, Facebook, Twitter, czy Whatsapp funkcjonują bez żadnego odgórnego limitu danych. Cena tegoż pakietu wynosi 79,95 co do grosza, oczywiście również w tej opcji sieć przewiduje możliwość płatności po złotówkę za pierwsze sześć miesięcy współpracy.

Wydawać by się mogło, że taki pakiet w zupełności wystarczy, jednak nic bardziej mylnego. T mobile zdecydowało się jeszcze wzbogacić pakiet o Internet bez limitu w cenie 99,95 zł/miesięcznie, również jak wyżej – z płatnością po złotówkę przez pierwsze sześć miesięcy.

Zatem oferta t mobile na abonament jest stworzona z myślą zarówno o przeciętnych użytkownikach którzy w sposób standardowy oczekują łączności ze światem, ale także dla osób które wpisują się w maksymę, że bez telefonu nie da się już normalnie funkcjonować.

Wszystkie wymienione powyżej promocje dotyczą opcji t mobile telefony na abonament, także w ramach krótkiego rekonesansu warto po krótce przedstawić to co operator ma dla nas w zanadrzu.

T mobile oferta telefonów przedstawia się w sposób następujący: za jedyną złotówkę dostajemy szeroką gamę telefonów wszystkich dostępnych na rynku producentów, od huawei z bardzo fajnie wypadającym w rankingach modelem P8 Lite, poprzez Samsungi – jedne z chętniej wybieranych przez użytkowników poprzez wszelkiej maści Lg i Sony. Jeżeli będziemy w stanie wykosztować się nieco więcej, to automatycznie gama modeli wskakuje na wyższy level i tutaj już nie ma co polemizować – dostajemy możliwość obcowania z takimi markami jak kultowy już Apple, czy HTC z najwyżej półki.

Także decydując się na zakup oferty z telefonem z pewnością nie będziemy zawiedzeni, czy rozczarowani wyborem tej właśnie sieci jako marki z którą będziemy się wiązać na najbliższe dwa lata.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]