Oferta T-mobile dla przedłużających umowę 2021

T-Mobile określa się jako sieć największych możliwości. Na pewno wynika to w dużej mierze z tego, iż jest to operator typowo europejski, który swoich wiernych klientów ma na całym kontynencie, nie tylko w Polsce- sieć chwali się, iż liczba jej klientów tylko w naszym kraju to aż 16 mln zarejestrowanych numerów. To sprawia, iż T-Mobile rozwija się wciąż w innowacyjny i nowatorski sposób, chcąc być zawsze o krok dalej niż inni operatorzy komórkowi. Plusem T-Mobile jest to, iż jest to sieć o naprawdę imponujących zasięgach oraz oferująca cały szeroki wachlarz propozycji tak dla klientów indywidualnych jak i biznesowych oraz instytucjonalnych. Ale wybór ofert na rynku telekomunikacyjnym mamy ogromny i sieci muszą się coraz ścigać o nowych klientów, a także zatrzymanie przy sobie tych, których już mają- czym chce zachęcić T- Mobile swoich klientów przedłużających umowę?

Zostań- zyskaj

Nie sztuką jest dziś jedynie przyciągnąć nowych klientów, ale sztuką jest utrzymać przy sobie jak najdłużej tych stałych. Co proponuje klientom przedłużającym umowę T- Mobile? Ofertę “Zostań, zyskaj”, czyli nawet 350 zł rabatu na nowego smartfonu przy przedłużeniu umowy z operatorem. Zasady są proste- wystarczy zalogować się swoim numerem telefonu na stronie T-Mobile, a następnie sprawdzić, czy możemy już przedłużyć swoją umowę. Następnie sieć daje nam kod rabatowy, który możemy wykorzystać wybierając nowego smartfonu. Kod rabatowy jest tym wyższy, im wyższa jest kwota miesięczna wybieranego przez nas abonamentu. Rabat naliczany jest automatycznie- od razu pokazują nam się na stronie www przecenione dla nas urządzenia. Jakie smartfony rekomenduje T- Mobile?

Jedną z ciekawszych propozycji jest najnowszy iPhone Apple 12, który wciąż pozostaje telefonem dość drogim, jednak klienci T-Mobile przedłużający umowę mogą w jego przypadku liczyć na rabat 200 zł- czyli z 2039zł cena spada do 1839 zł. Rabat taki zyskamy, gdy przedłużymy umowę z siecią na kolejne 24 miesiące, a miesięczna opłata abonamentowa wynosić będzie 149 zł.

Jeśli szukamy czegoś tańszego, a jednocześnie chcemy bonusów, możemy wybrać Samsunga Galaxy A42 5G wraz z opaską Samsung Galaxy Fit2- ten smartfon będziemy mieć aż o 150 zł taniej, a więc z 189 zł na 39 zł przy abonamencie na 24 miesiące w wysokości 105 zł/ msc.

Trzecią z naszych propozycji jest coś bardziej budżetowego, ale nadal bardzo zaawansowanego technologicznie, a mianowicie smartfon XIAOMI Redmi 9 AT przeceniony z 99zł na 49zł przy miesięcznym abonamencie T-Mobile XS wynoszącym 55 zł miesięcznie.

Oferta abonamentowa T-Mobile

Coraz więcej osób nie chce się wiązać długimi i zobowiązującymi ofertami abonamentowymi z operatorami sieci, dlatego też operatorzy ci robią co mogą, by tak konstruować oferty, by każdy mógł wybrać coś dla siebie, w odpowiedniej cenie oraz konfiguracji. Co w kwestii abonamentu T-Mobile oferuje swoim nowym oraz stałym klientom?

T-Mobile nazwał swoje oferty abonamentowe niczym rozmiarówkę ubraniową- tak więc możemy wybierać spośród pakietów pomiędzy XS a L. Rozmiarówka ta jest więc dość szeroka- i dobrze.

Oferta XS to 55zł miesięcznie, a w tym rozmowy i SMSy bez limitu oraz 3 GB Internetu przy umówię na 24 miesiące.

Oferta S to 65 zł miesięcznie, w tym nielimitowane rozmowy oraz SMSy, a także 8GB Internetu.

Oferta M to opłata 95 zł w skali miesiąca, a za to nielimitowane rozmowy i SMSy, a także Internet bez żadnego limitu danych. Co ciekawe, do każdej z tych ofert możemy “podczepić” członków naszej rodziny, przez co zyskujemy jeszcze więcej. Na jeden numer PESEL możemy zarejestrować aż 10 różnych numerów- współmałżonka, rodziców, dzieci, etc. To bardzo korzystne, ponieważ im więcej, tym taniej, jak mówi hasło T- Mobile. Wybierając np. ofertę abonamentową M, płacić będziemy nie 55 zł, a 40 zł miesięcznie. Za tą cenę mamy nielimitowane rozmowy i SMSy, a także Internet bez limitu danych. Do każdej karty SIM w ofercie rodzinnej możesz dokupić telefon. Wybór oferty z telefonem wpływa na wysokość abonamentu.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]