promocje tmobile 2021

T- Mobile to jedna z sieci komórkowych najchętniej wybierana przez naszych rodaków, ale i mieszkańców sporej części Europy. Z czego wynika taka popularność sieci T- Mobile? Na pewno z tego, iż jest to jedna z najbardziej rozbudowanych sieci w całej Europie- ma ogromne zasięgi, przez co może proponować swoim klientom nawet najbardziej innowacyjne usługi. T- Mobile to także bardzo rozbudowana sieć salonów, co znacząco ułatwia kontakt z operatorem i jest cenioną cechą wśród klientów. Co na rok 2021 ma do zaoferowania T- Mobile tym, którzy są stałymi użytkownikami sieci?

Ciekawe oferty od T- Mobile na 2021

T-Mobile rozpoczyna rok 2021 z dużą fetą. Mamy tu na myśli wyprzedaż, jaką już na początku stycznia zaproponował swoim klientom. Wszystko pod hasłem “SMARTOKAZJA, by żyć aktywnie i zadbać o siebie”- brzmi chwytliwie, czyż nie?

Wyprzedaż daje nam 4 możliwości wyboru przecenionych produktów:

– smartfon + smartwatch,

– smartfon + opaska,

– sam smartfon,

– sam smartwatch.

Wybierając smartfon wraz ze smartwatchem, możemy wybrać ciekawy zestaw, w skład którego wchodzą Xiaomi Redmi Note 9 Pro i Xiaomi Mi Watch Lite. Biorąc te dwa produkty w abonamencie (przedłużając go na 24 miesiące), możemy liczyć na nielimitowane rozmowy oraz internet, a za całość płacić jedynie 115 zł abonamentu miesięcznie. Oferta jest kusząca, gdyż smartfon wchodzący w jej skład to urządzenie o świetnych parametrach, m.in. poczwórnym aparatem oraz wyświetlaczem FHD+. Smartwatch Xiaomi Mi Watch Lite to idealny gadżet przydatny podczas treningów, który pozwoli nam kontrolować wszelkie jego parametry. Smartwatch monitoruje m.in. tętno, ale także sen czy funkcje związane ze zdrowym stylem życia.

Inna opcja to wspomniane smartfon i opaska. Wybierając tą ofertę możemy np. wybrać Samsunga Galaxy A42 5G wraz z Samsung Galaxy Fit2. Biorąc taki zestaw i przedłużając swoją umowę o 24 miesiące mamy nie tylko te urządzenia, ale oczywiście nielimitowane rozmowy i internet bez limitu danych- a wszystko za 115 zł miesięcznie. Samsung Galaxy A42 charakteryzuje się świetnym poczwórnym aparatem, zaś opaska mierzy różne rodzaje aktywności, m.in. bieganie, pływanie, jazdę na rowerze oraz trening siłowy. Maksymalnie można w pamięci opaski zapisać 10 takich trybów sportowych, a można je wybrać spośród aż 94 różnych rodzajów sportu, które znajdują się na liście w aplikacji Samsung Health.

To oczywiście przykładowe zestawy wyprzedażowe od T-Mobile- opcji jest więcej, dlatego warto zajrzeć na stronę www operatora i dobrać coś do własnych preferencji.

Abonamenty w T-Mobile

Stali klienci przedłużający w T-Mobile umowę, mogą liczyć na stałe pakiety abonamentowe. Pakiety te wyglądają następująco:

– abonament za 55 zł/ msc- rozmowy i SMSy bez limitu oraz 3 GB internetu,

– abonament za 75 zł/ msc- rozmowy i SMSy bez limitu oraz 8 GB internetu,

– abonament za 95 zł/ msc a w nim nielimitowane rozmowy i SMSy oraz internet bez limitu danych.

Do wybranych abonamentów można dobrać ciekawe smartfony już za 1 zł, a wśród nich: Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Samsung Galaxy A51 czy Samsung Galaxy A21s.

Przedłużając swoją umowę abonamentową i dodatkowo włączając w sieć T-Mobile swoich bliskich, możemy zyskać jeszcze więcej oszczędności na rachunkach za telefon. Wybierając ofertę rodzinną w rozmiarze XS możemy liczyć na rozmowy i SMSy bez limitu oraz 3 GB internetu za 25 zł miesięcznie od osoby albo rozmowy i SMSy  bez limitu oraz internet bez limitu danych za 40 zł miesięcznie od osoby (zamiast 55 zł). Do oferty rodzinnej można sobie dobrać smartfona, a do wyboru jest chociażby Samsung Galaxy A42 5G, OPPO A53 czy IPHONE 8. W ramach Oferty Rodzinnej możesz zawrzeć 10 kontraktów na jeden numer PESEL.

Zimowa oferta 2021 to także wystrzałowy mix box w super cenie. Jest to oferta skierowana do młodszych użytkowników sieci- do dzieci i młodzieży. Mamy wybór spośród dwóch mix boxów, w skład których wchodzą:

– XIAOMI Redmi 9AT+ słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2,

– Nokia 2.3+ bidon.

Jak widać T-Mobile zaczyna rok z prawdziwym przytupem, kusząc stałych klientów, by zostali z siecią jak najdłużej.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]