Nju Mobile powszechnie znana sieć komórkowa, reklamowana przez zabawną postać, ruszyła do przodu. Na równo z innymi operatorami wprowadza bogate oferty promocyjne, z których nie sposób nie skorzystać. Ma ta duże znaczenie dla firmy, gdyż przyciągają oni coraz to nowszych Klientów pod swoje ramiona. Czym zaskoczył nas żółty ludek z przyciągającej uwagę reklamy?

Ciekawa promocja Nju Mobile

Siec Nju Mobile pozytywnie zaskoczyła użytkowników na całym świecie. Najnowsza promocja wiąże się z przeniesieniem numeru, a co za tym idzie nagrodzeniem, przenoszących. Do odebrania dla wszystkich przenoszących są nagrody w wysokości aż 100 złotych. Co to za nagrody? Jedną z nich jest np. mini głośnik na bluetooth’a. To doskonały gadżet, który spodoba się każdemu. Inna oferta, którą zaskoczyła nas sieć Nju było zgarnięcie aż 50 złotych premii za aktywowanie konta. To natomiast działo się w ramach akcji mOkazji, której współtwórcą był mBank. Warto wspomnieć, że Nju Mobile, w rankingu komórkowych ofert, zajmuje pierwsze miejsce. Są to oczywiście oferty bez limitu. I na koniec, aby umilić każdemu dzień, Nju zaoferowało pakiet rozmów bez limitu, którego cena wynosi jedynie 14 złotych za miesiąc. Dodatkowo w pakiecie możemy znaleźć 1GB pakietu danych. Dopłacając, symboliczne pięć złotych zyskamy już nie 1GB a między 10, a 20 GB do podziału.

Jak skorzystać z promocji?

W odróżnieniu do innych ofert promocyjnych sieci Nju, w tym wypadku wystarczy jedynie przenieś swój numer. Aby tego dokonać, możemy skorzystać z nieużywanej już karty SIM lub po prostu skorzystać z nowej. Po zakupieniu i zarejestrowaniu swojej karty korzystamy z oferty i przenosimy swój numer do sieci Nju Mobile. Jeśli utrzymamy swój numer aktywny, przez przynajmniej jeden okres rozliczeń, co równoważne jest z obowiązkiem zapłaty 9 złotych, otrzymamy wspaniałe gadżety.

Jak otrzymać swój gadżet?

Ważną informacją jest fakt, iż promocja obowiązuje jedynie do wyczerpania zapasów. Musimy przenieś swój numer komórkowy z innej sieci, nie wliczając w to sieci Orange. Następnie wykonać wszystkie czynności związane z aktywacją numeru oraz okresem płatności. Następnie przechodzimy na stronę promocyjną i tam wybieramy operatora. Kolejny krok to wpisanie numeru zamówienia oraz wybranie jednego z trzech gadżetów. Co to za gadżety? Otóż do wyboru mamy słuchawki na bluetooth marki SNAKE, mini głośnik Eggi XG21016 lub 4000 mAh powerbank. Później akceptujemy poniższy regulamin i wysyłamy nasz formularz zgłoszeniowy. Prezent przychodzi do nas, dzięki kurierowi DPD, w momencie, gdy nasz pierwszy okres rozliczeniowy minie. Korzystanie z promocji jest jednorazowe, więc nie mamy co liczyć na komplet gadżetów.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]