T- mobile dla firm 2020

T- Mobile to jedna z najchętniej wybieranych sieci komórkowych w Polsce, która oferuje swoje produkty i usługi klientom indywidualnym oraz firmom. Badania pokazują, iż zaufało jej w Polsce już przeszło 11 milionów użytkowników, a na całym świecie nawet 200 milionów. Sieć oferuje usługi telefonii i Internetu mobilnego oraz stacjonarnego w systemach abonamentowych, przedpłaconych i mix. Poza usługami mobilnymi, możemy w T- Mobile znaleźć także całe portfolio usług stacjonarnych oraz pakiet produktów ICT.

T- Mobile to także usługi finansowe, dostępne w ramach T Mobile Usługi Bankowe – najbardziej zaawansowanego i innowacyjnego przykładu synergii banku i telekomu. Markę T- Mobile znamy w Polsce od czerwca 2011 roku, kiedy to jako międzynarodowa firma zastąpiła ona markę Era. W niniejszym artykule przedstawimy obowiązujące oferty T- Mobile dedykowane firmom.

Oferta dla firm w T- Mobile 2020

Oferta T- Mobile dla firm podzielona jest na oferty dedykowane małym firmom i osobne oferty dedykowane średnim oraz dużym firmom.

Oferta dla małym firm nazwana jest MagentaBiznes i dostępna jest w 4 wariantach- S, M, L oraz VIP. Przedstawia się to następująco:

– MagentaBiznes S- rozmowy na numery komórkowe oraz stacjonarne, a także SMSy i MMSy bez limitu, 100 minut z Polski do UE, internet 10 GB (plus 30 GB przez pierwsze 3 miesiące) – cena 40 zł/ mies.,

– MagentaBiznes M- rozmowy, SMSy i MMSy, a także internet bez limitu (prędkość do 20 mbit/s), 100 minut rozmów z Polski do UE- cena 70 zł/ mies.,

– MagentaBiznes L- rozmowy, SMSy, MMSy i internet bez limitu (prędkość do 200 mbit/s), 100 minut rozmów z UE- cena 90 zł/ mies.,

– MagentaBiznes VIP- rozmowy, SMSy, MMSy, internet bez limitu (maksymalna prędkość), 100 minut rozmów do UE- cena 120 zł/ mies.

Bonusy jakie daje T- Mobile to możliwość kupna kolejnych kart SIM za 30 złotych netto (jeśli są nieużywane opłata za nie wynosi złotówkę miesięcznie), możliwość kupna urządzenia nawet w trakcie trwania umowy, możliwość wyboru wygodnych rat oraz odpowiedniej kwoty na start za urządzenia, a także możliwość doboru usług dodatkowych wspierających prowadzenie biznesu.

Średnim i dużym firmom T- Mobile oferuje nie tylko usługi telekomunikacyjne i internetowe, ale także te związane z obsługą IT firmy, z cyberbezpieczeństwem i ochroną danych, oferuje sieci teleinformatyczne oraz IOT, Smart City i Big Data. Duzym i średnim firmom T- Mobile proponuje sprofilowane taryfy komórkowe i usługi dodatkowe, elastyczną umowę, a także samodzielne zarządzanie usługami przez e-Serwis.

T- Mobile dla firm przedłużających umowę

Firmom, które chcą przedłużyć swoją umowę w T-Mobile, sieć oferuje ciekawe pakiety MagentaBiznes. Jak już wspomniano oferta ta, dostępna w 4 wariantach, pozwala na współdzielenie nielimitowanego internetu przez wszystkich pracowników firmy, pozwala dobrać karty SIM dla każdego pracownika (a gdy nie są wykorzystywane płacimy za nie tylko złotówkę miesięcznie), oferta pozwala także firmie elastycznie dobrać raty za urządzenia jak i same urządzenia, można je także dobrać w każdej chwili trwania umowy- nawet długo po jej zawarciu.

Oferta telefonów w T- Mobile dla firm

Jakie telefony rekomenduje sieć T- Mobile firmom? Oto kilka propozycji:

– Samsung Galaxy A41 za 9 złotych na start i 50 złotych netto za ratę telefonu,

– iPhone Pro 11 64 GB za 199 złotych na start (promocyjnie) oraz 160 złotych netto za ratę telefonu, posiada wyświetlacz Liquid Retina, który wiernie odwzorowuje kolory i sprawia, że każdy wyświetlany obraz robi niesamowite wrażenie,

– Xiaomi Redmi Note 9 Pro za 9 złotych na start i 60 złotych netto za ratę telefonu,

– Huawei P30 lite za 9 złotych na start i 40 złotych netto za ratę telefonu- zgrabny telefon dostępny w kolorach czarnym, białym i aurora- niebieskim, ekran 6,15 cali full HD+ (wyświetlacz ten został stworzony tak aby chronić oczy i zapewnić najlepszy komfort oglądania, co zostało potwierdzone certyfikatem TÜV Rheinland Eye Comfort Certification), aparat 48 Mpix, 128 GB pamięci wewnętrznej.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]