T mobile internet w telefonie

W związku z tym, że aktywność fizyczna jest na ten moment bardzo fajnie propagowana wśród społeczeństwa i wiele osób podąża za tą zdrową modą na sport i właściwe odżywianie, warto spojrzeć na tą tematykę pod innym, nieco bardziej nietypowym kątem, mianowicie mam tu na myśli reklamę w mediach oraz wykorzystanie tego zagadnienia przez media społecznościowe.

Wiele sieci telefonii komórkowych próbuje wykorzystać naszą aktywność fizyczną do tego abyśmy jako użytkownicy ściągali przeróżne aplikacje mające na celu chwalenie się wynikami sportowymi na Facebook’u i na innych tego typu portalach, co to daje – podobno możemy dzięki temu pomagać innym. Najpopularniejsza z tego typu akcji to akcja T mobile „Pomoc mierzona kilometrami”. Polega ona na tym, że ściągamy popularną aplikację endomondo – używa jej na ten moment bardzo wielu użytkowników, którzy rejestrują swoje aktywności. Co dalej? Jeżeli jesteśmy klientami T mobile to zapisujemy się do akcji poprzez kliknięcie w apce wymaganych pól, dzięki temu automatycznie rejestrujemy się jako osoby które są chętne do pomocy. Jak to działa i komu pomagamy? Każdy kilometr zarejestrowany w aplikacji i udostępniony przez uczestnika biegu, jazdy na rolkach, na rowerze, każdy uzbierany w jakikolwiek sposób kilometr przyczynia się do przekazania jednego miliona złotych na rzecz podopiecznych fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Ile trzeba wykręcić kilometrów – sumarycznie we współudziale wszystkich uczestników akcji 14 000 000 kilometrów.

Fantastyczna akcja dzięki której szerzymy wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne, ale też pomagamy innym. Dzięki takim akcjom zupełnie inaczej postrzegamy firmy które inaugurują tego typu inicjatywy. T mobile zdecydowanie wybija się dzięki tego typu koncepcjom spośród innych operatorów sieci telefonii komórkowych.

Jednak przy tym wszystkim t mobile nie odstaje pod względem oferowanych usług. W związku z prowadzonymi akcjami i faworyzowaniu użytkowników t mobile którzy zaznają więcej ruchu na świeżym powietrzu t mobile wprowadziło bardzo fajne rozwiązania w tym nielimitowany Internet lte t mobile. Nie jest to oczywiście rozwiązanie tylko na telefony (przecież internet w telefonie t mobile to na ten moment reguła od której nie ma wyjątku i możemy się jej spodziewać w podstawie), ale również na inne urządzenia. W taryfie Comfort za 29,99 zł miesięcznie otrzymujemy 20 gigabajtów pakietu danych do wykorzystania z modemem lub routerem oraz za 30 zł lte bez limitu. Pakietów jest kilka, kolejny to Relax, w którym za niecałe czterdzieści złotych otrzymujemy 50 gigabajtów Internetu w pakiecie oraz za 20 złotych Internet LTE bez limitu. Ostatni pakiet Max za cenę 79,99 zł/miesięcznie dostajemy pakiet danych bez limitu, w tym również LTE.

Tak czy inaczej, T mobile zyskało sobie rzeszę wiernych klientów nie tylko za sprawą wspomnianej oferty, ale również sprawnego marketingu. Mówi się o coraz popularniejszej w naszych czasach znieczulicy pośród społeczeństwa, patrząc jednak na statystyki i ilość osób która zainteresowała się akcją i szczerą chęcią bezinteresownej pomocy na rzecz chorych dzieciaków mam wrażenie, że mówienie o znieczulicy jest zdecydowanie zbyt dużym uogólnieniem.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]