Potrzebujesz dodatkowego numeru telefonu, a może pora na pierwszy telefon dla twojego dziecka i boisz się o sposób kontrolowania przez nie kosztów? Nie chcesz wiązać się żadnymi umowami, a w dodatku sam pragniesz kontrolować swoje koszty, to ile przeznaczasz na rozmowy, smsy, czy korzystanie z transmisji internetowej? Jedynym słusznym wyborem będzie Wybór telefonu na kartę.

W jaki sposób dokonać zakupu startera i co daje nam t mobile oferta na karte?

Cena startera to koszt 5 złotych. Do wyboru mamy pięć różnych opcji. Pierwsza to rozmowy i smsy bez limitu w ramach sieci T mobile, czyli Starter T mobile na kartę.  Kolejna oferta to Starter internet na kartę w t mobile, czyli 1 GB strong LTE na start za 5 złotych, nielimitowane rozmowy i smsy w sieci, a także kumulacja niewykorzystanych danych. Trzecią z formą jest starter T mobile na kartę z pakietem 3 w 1, który oprócz nielimitowanych rozmów i smsów w T mobile i Heyah, 1 GB internetu gwarantuje nam również zawsze ważne konto. Starter T mobile na kartę z pakietem 4 w 1 dodatkowo daje nam smsy bez limitów do wszystkich sieci. Kumulację niewykorzystanych danych, 1 GB internetu na start i każdy następny GB za 5 złotych oraz brak konieczności utrzymywania ważności konta to atuty ostatniej z proponowanych opcji, czyli Startera z ofertą INTERNET STRONG LTE.  Zakupu startera można dokonać w salonach sieci T mobile, a także ich punktach partnerskich. Operator na stronie internetowej udostępnia ich listę. A łatwe wyszukiwanie po miejscowości, lub kodzie pocztowym sprawia, że adres najbliższego salonu wyświetla się zaledwie po chwili.

Doładowanie t mobile – wartość i ważność

Doładowania konta można dokonać na kilka sposobów: online poprzez stronę doladowania.t-mobile.pl, doładowanie z abonamentu, z konta t mobile usługi bankowe, w puntach t mobile, w sklepie, kiosku, na stacji benzynowej, kuponem, w sklepach sieci Biedronka, a także w bankomacie. Kwota doładowania zależna jest od naszych możliwości finansowych, ważność konta natomiast w zależności od kwoty przedłuża się od 5 dni do maksymalnie 6 miesięcy. Warto tutaj wspomnieć, że operator nagradza regularne doładowania, w tym celu udostępnił program w którym wygrać można darmowe minuty do wszystkich sieci.

Jak zaoszczędzić, czyli dwa słowa o pakietach dodatkowych

T mobile telefony na karte mogą obniżyć koszty użytkowania dzięki dodatkowym usługom udostępnionym przez operatora. Zaliczymy do nich nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane smsy, pakiety minut do wszystkich sieci, pakiety smsów, pakiety Internetu. Powstał również pakiet wszystko w jednym w dwóch opcjach, który pozwala na wykorzystanie wszystkich możliwości telefonu. Dostępne są również ekstra paczki Internetu oferujące od 300 MB do 6 GB dodatkowego limitu danych. Aktywacja pakietów możliwa jest za pomocą krótkich, ekspresowych kodów jednorazowych dostępnych na stronie internetowej,  za pośrednictwem infolinii lub z poziomu zarządzania swoim kontem.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]