t-mobile na kartę

T- Mobile to jedna z największych i najchętniej wybieranych sieci telekomunikacyjnych w Polsce. Jej klientami są zarówno osoby prywatne jak i firmy oraz instytucje, a jest ich na dzień dzisiejszy niemal 11 milionów (na całym świecie jest to niemal 200 milionów klientów). Współzałożycielem i obecnie jedynym właścicielem T‑Mobile Polska S.A. jest globalny koncern telekomunikacyjny – Grupa Deutsche Telekom (DT).  Sieć T-Mobile oferuje usługi telefonii i Internetu mobilnego oraz stacjonarnego w systemach abonamentowych, przedpłaconych i mix. W niniejszym artykule przeanalizujemy co T- Mobile oferuje klientom w ramach usług na kartę, czyli usług prepaid.

Oferta T- Mobile

T- Mobile to tzw. operator zintegrowany, co oznacza, iż w ramach swojego portfolio sieć oferuje usługi mobilne oraz stacjonarne, a także cały pakiet produktów ICT. Klienci T- Mobile korzystają również z oferty usług finansowych w ramach T Mobile Usługi Bankowe – najbardziej zaawansowanego i innowacyjnego przykładu synergii banku i telekomu. Usługi mobilne T- Mobile obejmują usługi z wykorzystaniem technologii 2G, 3G oraz LTE i Voice over LTE i Voice over WiFi, a niedługo także będą to usługi w technologii 5G. Firmie bliska jest technologia oraz wszelkie związane z nią nowinki, ale także szeroko pojęta kultura. W ramach swojego projektu Electronic Beats tworzy wartościową płaszczyznę, która skupia wokół siebie publiczność zainteresowaną muzyką, kulturą i sztuką miejską.

T- Mobile na kartę 2020

By korzystać z oferty T- Mobile na kartę wystarczy odwiedzić jedynie salon sieci lub inny punkt rejestracji (stacje Shell, BP, Lotos, salonki prasowe RUCH, inmedio, RELAY, etc lub pocztę) i nabyć w nim pakiet startowy. Następnie zarejestrować swój starter T- Mobile i cieszyć się ofertą bez limitu. By zarejestrować numer trzeba okazać swój dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport, kartę stałego pobytu), podać swój numer telefonu oraz numer karty SIM, następnie otrzymujemy SMSa z potwierdzeniem rejestracji numeru. Nie trzeba tego robić jedynie w punkcie T- Mobile, można to zrobić z powodzeniem także przez telefon lub za pośrednictwem konta bankowego w Banku Millenium- informacje jak to zrobić znaleźć można na stronie T- Mobile.

Kartę T- Mobile można szybko i bezproblemowo doładować, a zrobić to można na kilka sposobów:

– z abonamentu,

– przez Usługi Bankowe T- Mobile,

– w sklepach T- Mobile,

– w bankomatach,

– przez kupony z doładowaniem, które kupić można w kioskach lub na stacjach benzynowych,

– przez internet na stronie T- Mobile,

– przez aplikację Mój T- Mobile.

T- Mobile na kartę- pakiety

T- Mobile oferuje swoim klientom indywidualnym 3 pakiety usług na kartę:

– za 5 złotych- co 5 dni, rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu, 1 GB internetu oraz Supernet Video, czyli wideo bez limitu danych np. Youtube, TVP sport, TIK TOK, prime video, Netflix- już teraz oglądaj filmy, seriale, klipy muzyczne na smartfonie bez zużywania pakietu danych,

– za 25 złotych- co 25 dni, rozmowy i SMSy bez limitu, MMSy za 0,28 groszy, internet 20 GB,

– za 30 złotych- co 30 dni, rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu, internet 20 GB i Supernet Video.

T- Mobile- internet na kartę

T- Mobile oferuje nam także internet na kartę i tutaj kusi ciekawymi doładowaniami. By korzystać z internetu na kartę od T- Mobile należy kupić starter, zarejestrować numer, włożyć kartę do telefonu, modemu lub do laptopa, a następnie aktywować automatycznie ofertę- na start dostajemy 7 GB na 7 dni. T- Mobile ma teraz promocję, w ramach której podwaja doładowania, dzięki czemu można otrzymać nawet 222 GB internetu. Gigabajty internetu można kumulować, a następnie wykorzystać środki z doładowania na rozmowy, SMSy, MMSy lub usługi premium takie jak TIDAL lub Nawigacja T- Mobile. Oferta promocyjna, o której mowa nazywa się “Darmowa GB po doładowaniu” i wygląda następująco (wybrane wartości):

– wartość doładowania 5-9 złotych- bezpłatny bonus 4 GB, ważność 30 dni,

– wartość doładowania 20-24 złote- bonus 8 GB, ważność 30 dni,

– wartość doładowania 30-49 złotych- bonus 30 GB, ważność 30 dni,

– wartość doładowania 50-99 złotych- bonus 50 GB, ważność 60 dni,

– wartość doładowania 100- 199 złotych- bonus 100 GB, ważność 120 dni,

– wartość doładowania 200 złotych i więcej- bonus 222 GB, ważność 150 dni.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]