T mobile oferty telefonów na abonament

Wymarzony telefon już wybrany, opinie o modelu śledzone przez kilka ostatnich tygodni, 100% pewność co do wyboru, jednak brak funduszy na zakup modelu w sklepie. Negatywne nastawienie do rat w markecie. Wybór pada zatem na t-mobile abonament z telefonem Huawei P8 lite. Jaką taryfę wybrać, żeby dostać telefon jak najtaniej i nie korzystać z najdroższej opcji abonamentowej?

Załóżmy więc, że swój dotychczasowy numer będący u operatora X chcemy przenieść do sieci T-mobile. Za ten krok otrzymujemy 6 miesięcy abonamentu za złotówkę każdy. Umowa na abonament z telefonem będzie trwała łącznie 24 miesiące, pełnopłatny abonament obowiązuje nas od 7 przez kolejne 18 miesięcy. Porównajmy t mobile taryfy.

Rozważmy najtańszą opcję abonamentu – taryfa T1 w ramach której otrzymujemy nielimitowane rozmowy na komórki i telefony stacjonarne, każdy sms i mms kosztuje nas 20 groszy. W najniższej opcji dostępnych jest 2 GB internetu. Tiadal, radio internetowe, nawigacja, MyDysk, MyBox to aplikacje, które mamy bez limitu danych. W tej konfiguracji za Huawei P8 lite dual sim zapłacimy 269 złotych. Miesięczny abonament natomiast wyniesie nas 49,95 zł.

W opcji nieco droższej taryfa T2 to koszt 79,95 zł. miesięcznie. W ramach niej przysługują nam darmowe SMSy, MMSy, rozmowy na komórki i stacjonarne, dodatkowe aplikacje bez limitu danych tj. facebook, twitter, Messenger. 10 GB internetu i telefon za  9 złotych.

T-mobile abonament w wersji najdroższej z możliwych, a co za tym idzie najbogatszej  w usługi to miesięczny koszt 99,95 zł. Otrzymujemy tutaj nielimitowane rozmowy krajowe do sieci stacjonarnych i komórkowych, internet, SMSy i MMSy bez limitu danych. W ramach roamingu w Międzynarodowej Strefie T-mobile otrzymujemy nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy, a także 1 GB internetu. Tutaj za symboliczne 9 złotych pozwolić możemy sobie już na model wyższy, czyli Huawei P9 lite.

Faktem jest, że im wyższy abonament wybierzemy, tym niższe będą koszty aparatu telefonicznego. Jednak czy warto skupiać się na samych kosztach smartfona? Opcja z najtańszą taryfą jest jednocześnie opcją najkorzystniejszą, przy założeniu, że zawartość pakietu odpowiada potrzebom jego użytkownika. Jeżeli w pełni akceptujemy zawartość przedstawionej oferty za 49,95 zł. to nie warto zwracać większej uwagi na poniesione koszty. Wartość telefonu, w rozłożeniu na 18 rat ( bo tyle fizycznie płacimy pełny abonament) to kwota 14,95 zł. Po zsumowaniu daje nam to 69,90, czyli 15 złotych taniej, niż przedstawiona wyższa opcja abonamentu. Czy warto zatem oszczędzać na początkowej wartości telefonu? To decyzja indywidualna każdego z użytkowników. Jedno jest pewne – t mobile oferty telefonów na abonament to szeroka gama taryf do wyboru wraz z ogromną paletą telefonów. Każdy znajdzie smartfon idealnie dopasowany do swoich potrzeb. A przy rozsądnym doborze oferty nie poniesiemy zbędnych wydatków, co więcej, dzięki opcji 6 miesięcy z abonamentem za 1 zł będziemy sporo do przodu.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]