Promocje T Mobile

Za sprawą ciekawej reklamy w mediach z bardzo melodyjną nutą wpadającą w ucho trafiłem na stronę Internetową jednej z większych firm specjalizującej się w zakresie m.in. telefonii komórkowej, mowa o T mobile.

Wspomniana wcześniej reklama sieci zyskała wielu zwolenników, niejednokrotnie jadąc komunikacją miejską słyszę melodię znaną z reklamy w telewizji, wówczas buzia sama mi się uśmiecha – nie ma innej opcji.

Jednak do rzeczy. Jak już trafiłem na ichniejszą stronkę www to pierwsze hasło jakie rzuca się w oczy t mobile na karte promocje!!! Wiedzą jak zachęcić klienta już na wstępie. W każdym razie nie ma konieczności aby tracić czas i biec do salonu na konsultacje z obsługą klienta t mobile, stronka www w zupełności wystarczy, można z niej dowiedzieć się wszystkiego co trzeba żeby zacząć przygodę z siecią t mobile.

Dzięki różowym krzykliwym banerom na stronce mogę dowiedzieć się, że każde doładowanie poprzez kartę zostanie podwojone – no fajnie. Co dalej – okazuje się, że t mobile nagradza stałych klientów, jeżeli zdecydujemy się być wierni marce i będziemy systematycznie doładowywać konto możemy przystąpić do programu premiowego w T mobile i dzięki temu zdobywać darmowe minuty do wszystkich sieci.

T mobile promocje wydają się być ciekawym rozwiązaniem dla tych którzy regularnie doładowują konto. Doładowując konto za 25 złotych miesięcznie już w czwartym miesiącu promocji możemy zyskać nawet 20 minut rozmów w prezencie do wszystkich sieci. Po kolejnych trzech miesiącach doładowań zyskujemy do wykorzystania 40 minut darmowych w miesiącu, a następne miesiące od dwunastego włącznie są już honorowane 60 darmowymi minutami do wykorzystania miesięcznie.

Dla tych użytkowników, którzy nie potrzebują aż w takim stopniu doładowywać konta, z pewnością ucieszy fakt, że taryf i możliwości doładowań jest do wyboru, do koloru, dosłownie na każdą kieszeń, począwszy od 5 złotych w taryfie Frii, poprzez wspomniane doładowania dwudziesto pięcio złotowe, skończywszy na doładowaniach w wysokości 500 złotych. Oczywiście są również doładowania widełkowe 10-24 zł, 25-49zł oraz wyższe, każdy musi zdecydować co jest dla niego najbardziej optymalną wersją oferty. Należy jednak wspomnieć, że wysokość doładowania ma wpływ na przedłużenie ważności konta na połączenia wychodzące od dnia doładowania. Tak właśnie możemy przedłużyć ważność konta od 5 dni za najniższe doładowanie, aż do 100 dni za najwyższe wspomniane wyżej doładowanie.

Dosyć istotna kwestia – jak można doładować telefon? Pierwszą z opcji jest możliwość doładowania poprzez stronkę doładowania.t-mobile.pl, kolejną jest możliwość doładowania z abonamentu (doładowanie czyjegoś konta), inną polecaną metodą jest doładowanie poprzez T mobile usługi bankowe, czy też w punktach Operatora. Oprócz tych standardowych metod ostatnimi czasy dosyć popularne stało się doładowywanie kont w sklepach , na stacjach, a nawet kuponem w sklepach Biedronka, które teraz mnożą się jak grzyby po deszczu, dzięki czemu dostępność do doładowań tego typu jest naprawdę szeroka i z każdym dniem ów możliwości mamy coraz więcej. Nowością jest możliwość doładowania za Bitcoiny – to coś dla młodszego, bardziej obeznanego w temacie pokolenia.

Tak więc jak wynika z powyższego artykułu warto być wiernym użytkownikiem sieci t mobile, a z pewnością operator to doceni ciekawymi promocjami.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]