T mobile smartfony i telefony

Jeden z największych graczy na rynku telefonii komórkowej zdecydował się na walkę o klienta. W dobie, gdy reklama goni reklamę, a marketing jest prowadzony w taki sposób aby przyciągnąć do siebie jak największą ilość klienta każdego dnia, sieć t mobile nie pozostaje z tyłu, bo gra toczy się tutaj o wysoką stawkę. Każda z sieci posiada obecnie użytkowników w całym kraju, nie ma monopolu na tego typu usługi, póki co nie ma również sieci która w zdecydowany sposób dominuje nad innymi jeśli chodzi o ilość aktywnych użytkowników ich sieci.

T mobile telefony na karte za 1 zł jest to kolejny, swoją drogą świetnie trafiony chwyt marketingowy. Na ten moment modnym stało się już nie tak jak kiedyś dbanie o swoje dobra, szanowanie ich czy nawet przekazywanie młodszemu pokoleniu, teraz gdy rzecz się psuje to wymienia się ją na nową, teraz gdy rzecz staje się przestarzała wymienia się ją na nową, teraz gdy rzecz nie pasuje do torebki czy samochodu wymienia się ją na nową. Nastały takie czasy, że ważniejsze jest to co posiadamy, niż to kim jesteśmy. Takimi również prawami rządzi się rynek – jeżeli masz telefon dłużej niż dwa lata to możemy domniemać, że Twoja sieć telefonii komórkowej nie dba o Ciebie, że nie zapewnia Ci dostępu do nowych technologii, nie dba o Twój rozwój. Żyjemy w takich czasach gdy niemalże każdego dnia naukowcy, technicy, czy przedsiębiorcy zmieniają naszą rzeczywistość. Szczególnie widoczne jest to właśnie w urządzeniach typu smartfon. Myślę, że nie jedna osoba pamięta jeszcze te czasy – które minęły bezpowrotnie – gdy telefonu używało się wyłącznie do rozmów głosowych, a stawki połączeń były tak horrendalnie wysokie, że rozmowy ograniczało się do minimum tzn. wymiany podstawowych informacji.

Telefony t mobile, czy też dostępne w innych sieciach komórkowych posiadają takie funkcje o jakich jeszcze 10 lat temu nawet nie śniliśmy. Producenci telefonów prześcigają się w osiągnięciach dotyczących technikalii, natomiast sieci komórkowe oferują promocję za promocją, ponieważ wiedzą, że jak zostaną z tyłu, to ciężko będzie im później odbudować zaufanie klientów.

Na ten moment komunikujemy się głównie dzięki mediom społecznościowym, nawet standardowe sms-y pomału odchodzą do lamusa, ponieważ górują nad nimi teraz przeróżne aplikacje które umożliwiają nam kontakt w każdym miejscu, o każdej porze, no i przeważnie za darmo.

W ofercie operatora t mobile smartfony już w tych najbardziej podstawowych abonamentach posiadają możliwość nieprzerwalnej łączności poprzez portale społecznościowe – bez żadnych limitów, przykładowo ściągasz apkę na telefon (bądź też jest ona już z automatu narzucona) i możesz buszować po Facebooku, czy kontaktować się na Whatsappie bez żadnych ograniczeń.

Telefony komórkowe t mobile nie odstają niczym od tych jakie proponuje konkurencja, a możliwość zakupu telefonu już za złotówkę jest jedną z ciekawszych ofert na rynku. Warto zapoznać się z tym co na ten moment króluje w ofercie tej sieci komórkowej.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]