zbitaszybka wrocław

Każdy właściciel telefonu choć raz zestresował się, że jego sprzęt ulegnie awarii wskutek zalania. Dziś wielu producentów oferuje telefony wodoszczelne, ale jeśli dysponujesz starszym iPhonem lub Twój inny sprzęt Apple został zalany – warto zdecydować się na usługi fachowców. Zalany sprzęt Apple ratuje popularny serwis ZbitaSzybka.pl. Jaka jest procedura naprawy? Dlaczego warto się do nich zgłosić? Sprawdźmy!

Zalany iPhone – czy naprawa ma sens?

Obecnie firma Apple ma w swojej ofercie nowoczesne smartfony, zabezpieczone przed zalaniem. Urządzenia pozwalają nawet na wykonywanie zdjęć pod wodą. Wciąż jednak dobre parametry mają iPhone 5 czy 6, które nie są wodoszczelne. Co, jeśli dojdzie do ich zalania? Nie polecamy wkładać sprzętu do ryżu ani tym bardziej suszyć suszarką. Słusznym posunięciem jest zwrócenie się po pomoc do serwisu, który zgodnie ze sztuką osuszy urządzenia i podda je niezbędnym naprawom. Eksperci z serwisu Apple ZbitaSzybka.pl posiadają wieloletnie doświadczenie w tego typu działaniach, więc możesz być spokojny o swój sprzęt. A jeśli okaże się, że naprawa jest nieopłacalna – zostaniesz o tym poinformowany zawczasu.

Zalany sprzęt Apple – co robić?

Jeśli chodzi o zalany sprzęt Apple innego typu, jak np. MacBook, iPad czy choćby Apple Magic Mouse – również nie należy zwlekać z wizytą w serwisie Apple, a już na pewno odradzamy samodzielne rozbieranie sprzętu. Osuszanie podzespołów może okazać się niedostateczne, dlatego na dalszym etapie prac, zespół fachowców z serwisu iPhone ZbitaSzybka.pl z Wrocławia dokona ekspertyzy i sprawdzi, czy nie doszło do uszkodzeń sprzętu. Jeśli takie problemy wystąpią, zostaniesz powiadomiony o konieczności naprawy i jej szacowanym koszcie. Czy zawsze da się przywrócić pełną funkcjonalność urządzeniom? Owszem, bowiem możliwe jest wymienienie różnych części, które uległy awarii. Niestety czasem procedura ta okazuje się nieopłacalna, a zakup nowego urządzenia zdecydowanie bardziej się kalkuluje.

Dlaczego warto wybrać serwis Apple ZbitaSzybka.pl?

Na rynku funkcjonuje wiele punktów napraw elektroniki, a swoje usługi oferują również „złote rączki”. Jednym z liderów branży jest serwis Apple ZbitaSzybka.pl. Firma ma kilkanaście lokalizacji w całej Polsce – m.in. Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie, Gdyni, Gdańsku czy Bydgoszczy. Atutem serwisu jest szacunek do Klienta i jego czasu.

Na spotkanie, ekspertyzę i naprawę można umówić się poprzez formularz online lub telefonicznie, dzięki czemu uniknie się czekania w kolejce, a nierzadko zlecenia wykonywane są w mniej niż 45 minut! Oczywiście zalany sprzęt Apple może wymagać intensywniejszych działań, dlatego na miejscu fachowcy przekażą Ci informację na temat szacowanego czasu naprawy oraz przewidywanych kosztów. Jeśli w trakcie pracy okaże się, że konieczne są dodatkowe naprawy – otrzymasz informację na ten temat i zdecydujesz, czy jest to opłacalne.

To, co wyróżnia ten serwis Apple, to również dbałość o detale i najwyższa jakość obsługi. Specjaliści wykonują prace w rękawiczkach, czyszczą zakamarki i dokładają wszelkich starań, by usługa przebiegła sprawnie i satysfakcjonująco. Co więcej, w trakcie napraw wykorzystywane są części takie, jak na pierwszy montaż, dzięki czemu możesz być pewien jakości.

ZbitaSzybka.pl składa się z zespołu doświadczonych fachowców, którzy wciąż poszerzają swoje kompetencje i udoskonalają procedury oraz narzędzia, którymi się posługują. Pomogą Ci nie tylko wtedy, gdy zostanie zalany sprzęt Apple, ale także wymienią baterię, korpus czy szybkę w iPhone, wyczyszczą klawiaturę w MacBooku czy wyczyszczą dane w iPadzie przed sprzedażą. Wystarczy skontaktować się z najbliższym punktem, aby umówić wizytę, poznać cenę i zasięgnąć porady specjalistów!

ZbitaSzybka.pl Serwis iPhone Wrocław

Piotra Skargi 19/lok. 1a,
50-082 Wrocław
Telefon: +48 799399101

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]